III Niedziela Wielkanocy 26.04.2020 r.

  1. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św. w niedziele i dni powszednie. W kościele obecnie może być ponad 20 osób. Na zewnątrz nagłośniony jest cały parking i plac przed kościołem.
  2. W piątek rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. Serdecznie zapraszamy. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca. O 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. O 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z Nabożeństwem Majowym i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ.
  3. Ze spowiedzi można skorzystać przed każdą Mszą św. w niedziele i dni powszednie. Zapraszamy.
  4. W sobotę / 2 maja / Liturgicznie przeniesiona z niedzieli Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w sobotę o godz. 7:00; 9:00 i 18:00.
  5. W sobotę z racji I Soboty miesiąca maja w naszej Parafii Uroczysty Dzień Chorych. Uroczysta Msza św. w intencji wszystkich chorych o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chorych.
  6. W sobotę nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  7. Z racji I Soboty miesiąca o 17:30 Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Matki Bożej. O 18:00 Msza św. niedzielna.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:00 Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać Siostrom z Róży św. Krzysztofa za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu i informujemy, że Msza św. w intencji wszystkich Sióstr z Róży będzie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 15:00.
348 gości, w tym 1 dzisiaj