Niedziela Bożego Miłosierdzia 19.04.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj święto Bożego Miłosierdzia. W naszym kościele o godzinie 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a po nim Msza święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zawierzajmy siebie i bliskich Bogu prosząc o przebaczenie naszych grzechów.
  2. Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami w Mszach świętych i nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć 20 osób. Można ponadto uczestniczyć w Mszy świętej na zewnątrz kościoła, gdzie ustawione są ławki, prosimy jednak o zachowanie zalecanych odległości od innych osób.
  3. Kończymy dzisiaj Oktawę Wielkanocy. Można jednak w dalszym ciągu nabyć w kościele za ławkami baranki i paschaliki, z których ofiary będą przekazane na Caritas naszej diecezji. Pamiętajmy, że zawsze jest dobry czas, aby nieść pomoc innym.
  4. W czwartek będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny, szczególnie o ustanie epidemii.
  5. W przyszłą niedzielę transmisje on-line Mszy św. o godzinie: 8:30, 10:00 i 11:30. W dni powszednie nie będzie transmisji.
367 gości, w tym 1 dzisiaj