Niedziela II Zw. w Roku Lit. 14.01.2018 r.

  1. Wczoraj gościliśmy w naszym kościele z koncertem kolęd Archidiecezjalny Chór „Magnificat”. Chórowi pod dyrekcją Ks. Profesora Prałata Mieczysława Gniadego składamy serdeczne Bóg zapłać. Również Bóg zapłać wszystkim za tak liczny udział w tym koncercie kolęd.
  2. Wczoraj również dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy i z naszej Parafii wraz z Opiekunami uczestniczyły w Zabawie Noworocznej w Krośnie. Organizatorom tej Zabawy, Opiekunom i wszystkim za wszelką pomoc składamy również serdeczne Bóg zapłać.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Rady Parafialnej. Spotkanie w budynku Parafialnym przy ul. Mickiewicza. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność chrześcijan.
  7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  8. W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – Patrona naszej Archidiecezji.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo z racji III Niedzieli miesiąca, Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi modlących się za dusze w czyśćcu cierpiące. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla Członków Wspólnoty Wieczystej Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące. Spotkanie tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  10. Jutro, w poniedziałek zakończenie Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy według podanego planu.  Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Gdyby ktoś przypadkowo został pominięty lub ktoś nie mógł przyjąć kapłanów w wyznaczonym czasie to bardzo prosimy o zgłoszenie się dziś po Mszy św. lub w najbliższym czasie. Można to uczynić również w Kancelarii Parafialnej lub telefonicznie. Wszystkich jeszcze chętnie odwiedzimy aż do 2 lutego.

 

 

<< POWRÓT

320 gości, w tym 1 dzisiaj