Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego, 07.01.2018 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako I niedzieli miesiąca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo, zmiana tajemnic różańcowych i Spotkanie Opłatkowe dla Członków Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.
 3. Wraz z dzisiejszą niedzielą – Świętem Chrztu Pańskiego kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 4. Od jutra /od poniedziałku/ w naszym kościele rozpoczynają się katechez przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa. Pierwsze spotkanie jutro w kościele o godz. 19,oo. Katechezy będą głoszone przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki tutaj w kościele o godz. 19,oo.
 5. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy według podanego planu. Gdyby ktoś nie otrzymał planu Wizyty Duszpasterskiej, to jest on wyłożony na stoliku z tyłu za ławkami. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji składane, które zostają przeznaczone na potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę o godz. 12,oo dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy oraz dzieci zapisane wyjeżdżają na Zabawę Noworoczną do Krosna.
 9. W sobotę z racji II soboty miesiąca Msza św. o godz.17,oo w intencji naszej Ojczyzny. Mszę św. uświetni Diecezjalny Chór „Magnificat” a po Mszy św. koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę / 14 stycznia / po Mszy św. o godz. 15,oo Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Rady Parafialnej. Spotkanie w budynku parafialnym przy ul. Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy.
 11. Składka w przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca zostanie przeznaczona na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.

 

 

<< POWRÓT

327 gości, w tym 1 dzisiaj