Niedziela 27.12.2015 r. – Święto Świętej Rodziny

 1. W czwartek /31 XII/ zakończenie Roku Pańskiego 2015. Uroczysta Msza św. i Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w czwartek o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy aby podziękować Bogu za cały miniony rok, aby przeprosić za wszystkie grzechy oraz prosić o Boże Błogosławieństwo na Nowy Rok Pański.
 2. W piątek Nowy Rok Pański, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 3. W piątek wypada I Piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św.
 4. Po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Straży Honorowej NSPJ. Serdecznie zapraszamy.
 5. W sobotę I Sobota miesiąca. Z racji Wizyty Duszpasterskiej nie będzie odwiedzin Chorych.
 6. W sobotę z racji I Soboty miesiąca Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów pracujących w naszej Parafii. Po Mszy św. Nabożeństwo ku Czci Matki Bożej.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Róż Różańcowych. Spotkanie tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 8. Jutro czyli w poniedziałek rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską w Parafii według podanego planu.
 9. Od poniedziałku, za dwa tygodnie, tj. od /11.01/ rozpoczną się w naszym kościele katechezy przedmałżeńskie, które będą głoszone w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo tutaj w kościele.
 10. Dzieci ze Świetlicy oraz te, które uczęszczały na Nabożeństwa Październikowe oraz na Roraty wyjeżdżają 16 stycznia /sobota/ na zabawę Noworoczną do Krosna. Dziś ostatni dzień aby zapisać te dzieci przez Rodziców podając nr Pesel.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła na Święta oraz w dekorowaniu i w przygotowaniu Szopki.

<< POWRÓT

157 gości, w tym 1 dzisiaj