Niedziela I Adwentu 03.12.2017 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy okres Adwentu. Jest to czas szczególnego przygotowania naszych serc na spotkanie z Panem.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic.
 3. Dziś można już nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Ofiary za świece od 5,oo zł. to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących pomocy. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 4. Organizatorzy Wielkiej Parady Mikołajowej zapraszają dzieci na spotkanie ze Św. Mikołajem w Rynku przemyskim dziś o godz. 16,oo. Na najmłodszych mieszkańców czeka wiele atrakcji i niespodzianek.
 5. Msze św. Roratnie od jutra codziennie w dni powszednie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy wszystkich starszych jak również dzieci i młodzież.
 6. Dzieci przychodzą codziennie z lampionami.
 7. Dzieci, które uczęszczały na Nabożeństwa Październikowe i będą teraz uczęszczać codziennie na Msze  św. Roratnie wyjeżdżają na zabawę noworoczną do Krosna 13 stycznia.
 8. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum.
 9. We wtorek spotkanie dla młodzieży klas VI.
 10. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
 11. W środę spotkanie dla młodzieży klas VII.
 12. Spotkanie ze św. Mikołajem będzie 6 grudnia /w środę/  po Mszy św. godz. 17,oo tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 13. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,oo; 9,oo i 17,oo. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje post.
 14. W sobotę, z racji II Soboty miesiąca Msza św. ofiarowana w intencji Ojczyzny i w intencji wszystkich Członków Bractwa św. Andrzeja Boboli. Po Mszy św. Nabożeństwo ku Czci św. Andrzeja Boboli ofiarowane w intencji Ojczyzny i spotkanie Członków Bractwa.
 15. W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca składka przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii.
 16. W przyszłą niedzielę w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Po wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.
 17. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. dla dzieci o godz. 13,oo poświęcenie i rozdanie medalików.
 18. Członkowie Rady Parafialnej w najbliższych dniach rozniosą jeszcze do pozostałych rodzin naszej parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym oraz planem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie ofiary  zostaną przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi każą złożoną ofiarę.
 19. Osoby, które wpłacały ofiary na remonty naszego kościoła mogą otrzymać bankowe potwierdzenie wpłaconych ofiar.
 20. Wczoraj odbyły się dekanalne rozgrywki w piłce nożnej dla ministrantów i lektorów. Pod opieką ks. Piotra ministranci zajęli I miejsce a lektorzy II miejsce. Składamy im gratulacje i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach piłkarskich.

 

 

<< POWRÓT

238 gości, w tym 1 dzisiaj