Niedziela I Adwentu 27.11.2016 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy okres Adwentu. Jest to czas szczególnego przygotowania naszych serc na spotkanie z Panem.
 2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na zorganizowanie św. Mikołaja dla najbiedniejszych dzieci z naszej Parafii. Zbiórka ta oraz św. Mikołaj są organizowane przez Członków Zespołu Charytatywnego i Akcji Katolickiej. Najpóźniej do następnej niedzieli można zapisać dzieci na paczki mikołajowe.
 3. Dziś można już nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Ofiary za świece od 5,oo zł. to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących pomocy. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 4. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 18,oo młodzież klas III Gimnazjum z naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J. E. Ks. Abpa Józefa Michalika.
 5. W dni powszednie Msze św. Roratnie codziennie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy wszystkich starszych jak również dzieci i młodzież.
 6. Dzieci przychodzą z lampionami. Na końcu będzie konkurs na najpiękniejszy lampion, tak jak każdego roku.
 7. Dzieci, które uczęszczały na Nabożeństwa Październikowe i będą teraz uczęszczać codziennie na Msze  św. Roratnie wyjeżdżają na zabawę noworoczną do Krosna.
 8. W tym tygodniu wypada I Czwartek i I Piątek i I Sobota miesiąca.
 9. W piątek od godz. 16,oo spowiedź dla wszystkich. O godz. 17,oo  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej.
 10. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 11. W przyszłą niedzielę w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Po wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.
 12. Spotkanie ze św. Mikołajem będzie 6 grudnia  po Mszy św. godz. 17,oo tutaj w kościele. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
 13. Spotkania dla młodzieży klas I i II Gimnazjum odbędą się w przyszłym tygodniu.
 14. Członkowie Rady Parafialnej w najbliższych dniach rozniosą jeszcze do pozostałych rodzin naszej parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym oraz planem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostaną przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi każą złożoną ofiarę.

 

<< POWRÓT

 

135 gości, w tym 1 dzisiaj