Niedziela I Adwentu 29.11.2015 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy okres Adwentu. Jest to czas szczególnego przygotowania naszych serc na spotkanie z Panem.
 2. W dni powszednie Msze św. Roratnie codziennie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych jak również dzieci i młodzież. Dzieci przychodzą na Roraty z lampionami.
 3. Spotkania dla młodzieży klas I i II Gimnazjum będą w przyszłym tygodniu.
 4. W najbliższą środę Uroczysty Apel Jasnogórski o godz. 21,oo.
 5. W piątek od 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. z racji I Piątku miesiąca. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSJ.
 6. W sobotę spotkanie ze św. Mikołajem tutaj w kościele o godz. 15,3o. Zapraszamy wszystkie dzieci ze Świetlicy oraz dzieci zapisane a dla innych Rodzice wcześniej przynoszą paczki do kościoła. Dziś jeszcze można zapisać dzieci na paczki Mikołajowe.
 7. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych. Będzie to spowiedź św. Świąteczna. Prosimy o zapisanie jeszcze innych chorych
 8. Msza św. w sobotę z racji I Soboty miesiąca ofiarowana będzie w intencji wszystkich Czcicieli MB, Członków Róż Różańcowych i kałanów pracujących w naszej parafii. Po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej.
 9. W przyszłą niedzielę w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Po wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic.
 11. Od dzisiejszej niedzieli są do nabycia świece Caritas na wigilijny stół. Ofiary za świece od 5,oo zł. to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących pomocy. Wszystkie ofiary zostają przekazane do Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
 12. Członkowie Rady Parafialnej w najbliższych dniach rozniosą jeszcze do pozostałych rodzin naszej parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi oraz kalendarzem Parafialnym. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostaną przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z remontami przy naszym kościele. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi każdą złożoną ofiarę.

<< POWRÓT

154 gości, w tym 1 dzisiaj