Niedziela I Wielkiego Postu 14.02.2016 r.

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu oraz przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Gorzkich Żali. Nabożeństwo rozpocznie się ok. godz. 15,3o z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W najbliższy czwartek /18 lutego/ Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem całego Miasta o godz. 19,oo. Rozpoczęcie przy Archikatedrze. Serdecznie zapraszamy wszystkich kto tylko może.
 6. W piątek Droga Krzyżowa w naszym kościele dla dzieci o godz. 16,oo.  Dla wszystkich Droga Krzyżowa o godz. 17,oo połączona z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.  Dla młodzieży Droga Krzyżowa o godz. 19,oo.
 7. Nabożeństwo Gorzkich Żali w przyszłą niedzielę również po Mszy św. o godz. 15,oo i modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.
 8. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Misje św. W całym kościele dzień modlitwy i wsparcia dla Misji św.
 9. Z tyłu za ławkami są do zabrania skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
 10. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% z podatku na rzecz dzieci z naszej Świetlicy Parafialnej. Zapewniamy całkowicie bezpłatne rozliczenie każdego PIT-u.
 11. W lipcu organizowane są Pielgrzymki na Litwę i do Medjugorje. Szczegóły podane są na plakatach w gablotach, w przedsionku kościoła.

<< POWRÓT

149 gości, w tym 1 dzisiaj