Niedziela II Adwentu 10.12.2017 r.

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
  2. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 13,oo poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci z klas III , przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Dziś w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Dlatego dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom na Wschodzie.
  4. Dziś po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiary składane za świece od 5,oo zł., to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas Archidiecezji Przemyskiej”.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. Przypominamy, że Roraty odprawiane są codziennie w dni powszednie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy.
  8. Członkowie Rady Parafialnej roznieśli już chyba do większości rodzin z naszej Parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym i programem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. W przyszłą niedzielę będzie można otrzymać przed kościołem zwykłe sianko na stół wigilijny.
  10. Można otrzymać bankowe potwierdzenie ofiar składanych na potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii.

 

<< POWRÓT

276 gości, w tym 1 dzisiaj