Niedziela II Adwentu 4.12.2016 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium.
 2. Dziś w całym Kościele w Polsce dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Dlatego dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołom na Wschodzie.
 3. Dziś po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiara składana za świece od 5,oo zł., to dar serca dla najbardziej potrzebujących, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas Archidiecezji Przemyskiej”.
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas I Gimnazjum.
 6. We wtorek spotkanie ze św. Mikołajem po Mszy św. o godz. 17,oo. Jeszcze dziś można zapisać dzieci na paczki mikołajowe.
 7. W środę spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum.
 8. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 9. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21,oo.
 10. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele rano o godz. 7,oo i 9,oo. Po południu o godz. 17,oo.
 11. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 12. W przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 13. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 13,oo poświęcenie i rozdanie medalików dla dzieci z klas III , przygotowujących się do I Komunii św.
 14. Przypominamy, że Roraty odprawiane są codziennie w dni powszednie o godz. 17,oo. Serdecznie zapraszamy.
 15. Członkowie Rady Parafialnej roznieśli już chyba do wszystkich rodzin z naszej Parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym i programem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostają  przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 16. Opłatki są do nabycia w zakrystii.
 17. Za dwa tygodnie, w niedzielę przed samymi Świętami można będzie otrzymać zwykłe sianko na stół wigilijny.
 18. Można otrzymać bankowe potwierdzenie ofiar składanych na potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii.

<< POWRÓT

 

150 gości, w tym 1 dzisiaj