Niedziela II po Narodzeniu Pańskim – 3.01.2016 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Róż Różańcowych tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Jutro dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej według podanego planu.
 4. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas I Gimnazjum o 17,oo.
 5. We wtorek spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum o 17,oo.
 6. W środę /6 stycznia/ Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w środę w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęcona kreda i kadzidło, tak jak co roku będą przygotowane po każdej Mszy św. i można zabrać ze sobą do domu.
 7. Składka z Uroczystości Trzech Króli jak co roku przeznaczona jest na Misje św.
 8. Od 11 stycznia w naszej Parafii w ramach przygotowania do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Katechezy będą głoszone tutaj w kościele przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo.
 9. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 10. W środę o 21,oo Apel Jasnogórski.
 11. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 12. W sobotę Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i Nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli.
 13. W sobotę 16 stycznia / za dwa tygodnie/ dzieci z naszej Parafii, wyjeżdżają do Krosna na spotkanie Noworoczne. Wyjeżdżają te dzieci, które są zapisane przez rodziców na wyjazd i przekazały swój Pesel. Wyjazd o godz. 12,oo, powrót ok. godz. 22,oo. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
 14. W przyszłą niedzielę, jako II niedzielę miesiąca składka przeznaczona będzie na dalsze potrzeby kościoła i Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na ten cel.

<< POWRÓT

160 gości, w tym 1 dzisiaj