Niedziela II Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia 08.04.2018 r.

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 2. Dzisiejsza Niedziela, to Niedziela Miłosierdzia Bożego.
 3. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na Caritas.
 4. Dziś o godz. 15,oo Uroczyste Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką do Miłosierdzia i po Nabożeństwie Msza św. już bez kazania. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Tych, którzy są na Mszy św. przed południem zapraszamy na samo Nabożeństwo na godz. 15,oo.
 5. Prosimy dziś o złożenie skarbonek z jałmużną wielkopostną. Wszystkie ofiary zostaną przekazane do Caritas na rzecz najbardziej potrzebujących. Jeśli ktoś nie uczyni tego dziś, to można złożyć jeszcze do następnej niedzieli.
 6. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 9. W sobotę z racji II Soboty miesiąca Msza św. będzie ofiarowana w intencji naszej Ojczyzny, a po Mszy św. spotkanie Biblijne. Serdecznie zapraszamy.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać Siostrom z Róży św. Kazimierza za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu.
 11. Już dziś informujemy, że 17 kwietnia wypada 80 rocznica kanonizacji św. Andrzeja Boboli. Z tej okazji w naszym kościele będzie odprawiona Uroczysta Msza św. dziękczynna. Już dziś serdecznie zapraszamy. Bliższe informacje podamy jeszcze w następną niedzielę. Szczegóły są podane na banerach przed kościołem.

 

 

 

<< POWRÓT

294 gości, w tym 1 dzisiaj