Niedziela II Zw. w Roku Lit. 15.01.2017 r.

  1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 13,oo Jasełka w wykonaniu Dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo z racji III Niedzieli miesiąca, Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi modlących się za dusze w czyśćcu cierpiące. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla Członków Wspólnoty Wieczystej Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące. Spotkanie tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy według podanego planu. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Rady Parafialnej na Mszę św. na godz. 15,oo i po Mszy św. na Spotkanie Opłatkowe. Spotkanie odbędzie się w budynku parafialnym przy ul. Mickiewicza.

<< POWRÓT

241 gości, w tym 1 dzisiaj