Niedziela II Zw. w Roku Lit. 17.01.2016 r.

  1. Dziś Msza św. o godz. 15,oo z racji III Niedzieli miesiąca i Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi modlących się za dusze w czyśćcu cierpiące. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla Członków Wspólnoty Wieczystej Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu zakończenie Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z remontami przy naszym kościele. Gdyby ktoś przypadkowo został pominięty lub był nieobecny, a chciał przyjąć kapłana to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii i odwiedzimy te rodziny w najbliższym czasie.
  5. Wczoraj dzieci z naszej Parafii wraz z Opiekunami uczestniczyły w Zabawie Noworocznej w Krośnie. Składamy serdeczne podziękowanie Organizatorom Zabawy – Firmie Nowy Styl z Krosna oraz wszystkim Wychowawcom i Opiekunom, którzy opiekowali się dziećmi.

<< POWRÓT

163 gości, w tym 1 dzisiaj