Niedziela III Adwentu 13.12.2015 r.

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na dalsze sprawy związane z remontami przy naszym kościele i naszej Parafii.
 2. Dziś po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiara złożona za świece od 5,00 zł., to dar naszego serca dla najbardziej potrzebujących pomocy, a zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 3. Dziś po Mszy św. można również nabyć poświęcone sianko na stół wigilijny. Złożone z tej racji ofiary zostają przeznaczone na urządzenie Szopki Bożonarodzeniowej i na dekorację kościoła.
 4. Przypominamy o Mszach św. Roratnich codziennie o godz. 17,oo.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Spowiedź św. Świąteczna będzie w następnym tygodniu we wtorek tuż przed Świętami.
 8. Członkowie Rady Parafialnej roznieśli do wszystkich rodzin opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi oraz kalendarzem parafialnym. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostaną przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z remontami przy naszym kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel złożone czy też składane. Kto nie otrzymał opłatków to może je nabyć w zakrystii.
 9. Kalendarze są wyłożone z tyłu za ławkami.
 10. Osoby, które chcą jeszcze otrzymać bankowe potwierdzenie ofiar składanych na remonty naszego kościoła prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. Ci, którzy już o to prosili proszę o odbiór po Mszy św.
 11. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 15,oo ofiarowana będzie za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
 12. Nauki przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa będą prowadzone w naszym kościele od 11.01.2016 r. przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo.
 13. Dzieci ze Świetlicy wyjeżdżają 16.01.2016 r. na Zabawę Noworoczną do Krosna. Prosimy Rodziców o zapisanie dzieci do końca roku z podaniem Peselu dziecka.

<< POWRÓT

164 gości, w tym 1 dzisiaj