Niedziela III Adwentu 17.12.2017 r.

 1. Dziś po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiary złożone za świece od 5,00 zł., to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących pomocy, a zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 2. Po Mszy św. jest też możliwość nabycia zwykłego sianka na stół wigilijny. Złożone z tej racji ofiary zostają przeznaczone na urządzenie Szopki Bożonarodzeniowej i na dekorację kościoła.
 3. Dziś o Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo ofiarowane za dusze w czyśćcu cierpiące oraz w intencji wszystkich Członków Wspólnoty.
 4. Przypominamy o Mszach św. Roratnich codziennie o godz. 17,oo.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Spowiedź św. Świąteczna będzie w najbliższy piątek. Spowiedź będzie przed południem od 9,oo do 12,oo i po południu od 14,oo do 17,oo. Serdecznie zachęcamy do skorzystania bo będą kapani z dekanatu.
 8. Członkowie Rady Parafialnej roznieśli do wszystkich rodzin opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym i programem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie ofiary z tej racji złożone zostaną przeznaczone na spłacenie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel złożone czy też składane. Kto nie otrzymał opłatków to może je nabyć w zakrystii.
 9. Przyszła niedziela to Wigilia Bożego Narodzenia. W przyszłą niedzielę Msze św. przed południem będą jak w każdą niedzielę. Ostatnią Mszą św. będzie Msza św. o godz. 13,oo.
 10. Uroczysta Msza św. Pasterka o godz. 24,oo. Serdecznie zapraszamy.
 11. Przypominamy, że w Boże Narodzenie i św. Szczepana Msze św. też będą tylko do południa.
 12. Nauki przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa będą prowadzone w naszym kościele od 08.01.2018 r. przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo.

 

 

<< POWRÓT

231 gości, w tym 1 dzisiaj