Niedziela III Wielkanocy 30.04.2017 r.

 1. Dziś rozpoczyna się w całym Kościele tydzień biblijny. Poprzez lekturę Pisma św. w naszych rodzinach, uczestnictwo w nabożeństwach i katechezach chcemy pełniej przyjąć dar Boży, jakim są natchnione księgi.
 2. Dziś zakończenie Tygodnia Miłosierdzia. Dziś można jeszcze złożyć skarbonki z jałmużną wielkopostną. Ofiary zostają przekazane do „Caritas” na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy.
 3. Jutro /1 maja/ rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę /3 maja/ Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 15,oo.
 5. W środę o 21,oo Apel Jasnogórski.
 6. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
 7. W piątek z racji I Piątku miesiąca od 17,oo możliwość spowiedzi św. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z Nabożeństwem Majowym, Msza św. i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ.
 8. W sobotę Uroczysty Dzień Chorych w naszej Parafii. Uroczysta Msza św. w intencji wszystkich chorych, z Sakramentem Namaszczenia i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 9,oo. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o przywiezienie chorych i starszych.
 9. W sobotę odwiedzimy też wszystkich zgłoszonych chorych po domach.
 10. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo zmiana tajemnic.
 12. Spotkania dla bierzmowanych w przyszłym tygodniu.
 13. Od jutra rozpoczną się w naszym kościele Msze św. gregoriańskie za +Antoniny Wolańskiej.

<< POWRÓT

170 gości, w tym 1 dzisiaj