Niedziela III Zw. w Roku Lit. 21.01.2018 r.

  1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 10,oo koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry z Medyki. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś Po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące oraz w intencji wszystkich Członków tej Wspólnoty. A po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za dusze w czyśćcu cierpiące. Spotkanie tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  4. We czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek jak zawsze o godz. 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego. Spotkanie w budynku parafialnym przy ul. Zielińskiego. Serdecznie zapraszamy.
  7. W tym tygodniu została zakończona Wizyta Duszpasterska czyli kolęda. Bóg zapłać wszystkim Rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość, serdeczność i gościnność. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów  związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Gdyby ktoś przypadkowo został pominięty lub kogoś nie było w domu, prosimy o zgłoszenie się osobiście lub telefonicznie, to w najbliższych dniach odwiedzimy z kolędą.

 

 

 

<< POWRÓT

309 gości, w tym 1 dzisiaj