Niedziela III Zw. w Roku Lit. 22.01.2017 r.

  1. Dziś Po Mszy św. o godz. 15,oo Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Rady Parafialnej. Spotkanie w budynku parafialnym przy ul. Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek jak zawsze o godz. 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego. Spotkanie w budynku parafialnym przy ul. Mickiewicza.
  5. W tym tygodniu została zakończona Wizyta Duszpasterska czyli kolęda. Bóg zapłać wszystkim Rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość i serdeczność. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów  związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Gdyby ktoś przypadkowo został pominięty lub kogoś nie było w domu, prosimy o zgłoszenie się, to w najbliższych dniach odwiedzimy z kolędą.

<< POWRÓT

235 gości, w tym 1 dzisiaj