Niedziela III Zw. w Roku Lit. 24.01.2016 r.

1.    Dziś w czasie Maszy św. dla dzieci o godz. 13,oo  dzieci i młodzież ze Scholii Parafialnej przedstawią Program Bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z Rodzicami.
2.    Jutro /25 I/  Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
4.    W czwartek Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
5.    W piątek jak zawsze o godz. 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
6.    W tym tygodniu została zakończona Wizyta Duszpasterska czyli kolęda. Bóg zapłać wszystkim Rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość i serdeczność.  Składamy również serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji już złożone czy też składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów  związanych z remontami przy naszym kościele. Gdyby ktoś przypadkowo został pominięty lub kogoś nie było w domu, prosimy o zgłoszenie się to w najbliższych dniach odwiedzimy z kolędą.
7.    W przyszłą niedzielę zapraszamy serdecznie na Mszę św. na godz. 15,oo wszystkich Członków Rady Parafialnej. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe. Spotkanie w budynku Parafialnym przy ul. Zielińskiego.

 

<< POWRÓT

148 gości, w tym 1 dzisiaj