Niedziela IV Adwentu 18.12.2016 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo  Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
 2. Dziś jeszcze po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiara złożona za świece od 5,oo zł. to dar naszego serca dla najbardziej potrzebujących pomocy, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 3. Dziś też  do nabycia sianko na stół wigilijny. Złożone z tej racji ofiary zostają przeznaczone na urządzenie Szopki Bożonarodzeniowej i dekorację kościoła.
 4. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek dzień naszej parafialnej spowiedzi Świątecznej. Spowiedź w czwartek do południa: 9,oo – 12,oo. Po południu: 14,oo – 17,oo.
 6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. W sobotę, w Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. rano o godz. 6,3o.
 8. W sobotę zasiądziemy wszyscy do wigilijnej wieczerzy. Pamiętajmy aby rozpocząć wigilię odczytaniem Ewangelii oraz modlitwą.
 9. Uroczysta Msza św. – Pasterka  godz. 24,oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 10. W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. przed południem tak jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. popołudniowych o godz. 15,oo  i  18,oo. Ostatnia Msza św. o godz. 13,oo.
 11. W poniedziałek  drugi Dzień Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze św. tak jak w Boże Narodzenie. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na sprawy związane z remontami przy naszym kościele. Również za wszystkie ofiary złożone z racji roznoszonych opłatków. Gdyby ktoś nie otrzymał opłatków, to są jeszcze do nabycia w zakrystii.
 13. Potwierdzenie wpłat na remont naszego kościoła.
 14. Dzieci ze Świetlicy wyjeżdżają na zabawę Noworoczną do Krosna 04.02.2016 r. Rodziców prosimy o zapisanie dzieci do 15. 01. z podaniem nr Pesel.
 15. Nauki przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się w naszym kościele 02.01. /poniedziałek/ o godz. 19,oo tutaj w kościele.

 

<< POWRÓT

124 gości, w tym 1 dzisiaj