Niedziela IV Adwentu 20.12.2015 r.

 1. Dziś Msza św. o godz. 15,oo i Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
 2. Dziś jeszcze po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiara złożona za świece od 5,oo zł. to dar naszego serca dla najbardziej potrzebujących pomocy, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 3. Dziś też jeszcze do nabycia sianko na stół wigilijny. Złożone z tej racji ofiary zostają przeznaczone na urządzenie Szopki Bożonarodzeniowej i dekorację kościoła.
 4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży.
 5. We wtorek dzień naszej parafialnej spowiedzi Świątecznej. Spowiedź we wtorek do południa: 9,oo – 12,oo. Po południu: 14,oo – 17,oo.
 6. W czwartek, w Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. rano o godz. 6,3o.
 7. W czwartek zasiądziemy wszyscy do wigilijnej wieczerzy. Pamiętajmy aby rozpocząć wigilię odczytaniem Ewangelii oraz modlitwą.
 8. Uroczysta Msza św. – Pasterka godz. 24,oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 9. W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. przed południem tak jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. popołudniowych o godz. 15,ooi  18,oo. Ostatnia Msza św. o godz. 13,oo.
 10. W sobotę drugi Dzień Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze św. tak jak w Boże Narodzenie. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 11. Przyszła niedziela to Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na sprawy związane z remontami przy naszym kościele. Również za wszystkie ofiary złożone z racji roznoszonych opłatków. Gdyby ktoś nie otrzymał opłatków, to są jeszcze do nabycia w zakrystii.
 13. Tygodniki Katolickie – podwójne numery „Niedziela” – 10,oo zł. i „Gość Niedzielny” – 7,oo zł.
 14. Potwierdzenie wpłat na remont naszego kościoła.
 15. Dzieci ze Świetlicy wyjeżdżają na zabawę Noworoczną do Krosna 16.01.2014 r. Rodziców prosimy o zapisanie dzieci z podaniem nr Pesel.

<< POWRÓT

136 gości, w tym 1 dzisiaj