Niedziela IV Adwentu 24.12.2017 r.

 1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. dziś przed południem jak w każdą niedzielę. Ostatnia Msza św. dziś o godz. 13,oo.
 2. Dziś jeszcze po każdej Mszy św. możliwość nabycia świec „Caritas” na wigilijny stół. Ofiary złożone za świece od 5,oo zł. to dar naszych serc dla najbardziej potrzebujących pomocy, zwłaszcza dzieci. Wszystkie ofiary zostają przekazane do „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej.
 3. Dziś też do nabycia sianko na stół wigilijny. Złożone z tej racji ofiary zostają przeznaczone na urządzenie Szopki Bożonarodzeniowej i dekorację kościoła.
 4. Wieczorem zasiądziemy wszyscy do wigilijnej wieczerzy. Pamiętajmy aby rozpocząć wigilię odczytaniem Ewangelii oraz modlitwą.
 5. Uroczysta Msza św. – Pasterka godz. 24,oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 6. Jutro, w poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. przed południem tak jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. popołudniowych o godz. 15,oo  i  18,oo. Ostatnia Msza św. o godz. 13,oo.
 7. We wtorek drugi Dzień Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze św. tak jak w Boże Narodzenie. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 8. W przyszłą niedzielę 31 XII, zakończenie Starego Roku. Uroczysta Msza św. na zakończenie Starego Roku z Nabożeństwem w przyszłą niedzielę o godz. 18,oo. Serdecznie zapraszamy.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone z racji roznoszonych opłatków. Gdyby ktoś nie otrzymał opłatków, to są jeszcze do nabycia w zakrystii.
 10. Dzieci ze Świetlicy wyjeżdżają na zabawę Noworoczną do Krosna 13.01.2018 r. Rodziców prosimy o zapisanie dzieci do niedzieli 07. 01. z podaniem nr Pesel.
 11. Nauki przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się w naszym kościele 08.01./w poniedziałek/ o godz. 19,oo tutaj w kościele.
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła na Święta oraz w dekorowaniu i w przygotowaniu Szopki.
 13. Z tyłu za ławkami są wyłożone Tygodniki Katolickie: Niedziela z płytą i kalendarzem w cenie 10,00 zł. i podwójny Gość Niedzielny cena 8,00 zł.

 

 

<< POWRÓT

253 gości, w tym 1 dzisiaj