Niedziela IV Wielkanocy 07.05.2017 r.

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Każdego dnia rozpoczętego tygodnia wspieramy modlitwą powołanych do szczególnej służby Bożej i modlimy się o dar nowych, świętych powołań.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Majowe i zmiana tajemnic.
 3. Jutro, w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
 4. Jutro w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas I Gimnazjum.
 5. We wtorek spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum.
 6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę spowiedź św. dla dzieci przed I Komunią św. od godz. 16,oo. Ze spowiedzi mogą też skorzystać Rodzice, Rodzice Chrzestni oraz wszyscy inni chętni. Serdecznie zapraszamy.
 9. W sobotę z racji II Soboty Miesiąca modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny.
 10. W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz. 20,oo. Serdecznie zapraszamy.
 11. W najbliższą niedzielę / 14 maja / Uroczystość I Komunii św. w naszej Parafii. Zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla tych dzieci o godz. 12,15. Przepraszamy, gdyż z tej racji w najbliższą niedzielę nie będzie Mszy św. specjalnej dla dzieci o godz. 13,oo.
 12. Składka w przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 13. W naszym kościele 9 czerwca odbędzie się Bierzmowanie dla młodzieży z CKU w Przemyślu. Spotkanie dla tej młodzieży w najbliższą środę o godz. 16,oo tutaj w kościele. Zapraszamy młodzież starszą, która z różnych powodów nie przystąpiła wcześniej do Sakramentu Bierzmowania.
 14. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przekazali 1% z podatku na rzecz dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy.

<< POWRÓT

220 gości, w tym 1 dzisiaj