Niedziela IV Wielkanocy 17.04.2016 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli w całej diecezji przeznaczona jest na organizację ŚDM w Krakowie.
 2. Jeśli są jeszcze Rodziny chętne przyjąć młodzież z okazji ŚDM w naszej diecezji, bardzo prosimy o zgłoszenie się jak najszybciej.
 3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Każdego dnia rozpoczętego tygodnia wspieramy modlitwą powołanych do szczególnej służby Bożej i modlimy się o dar nowych, świętych powołań.
 4. Dziś Msza św. o godz. 15,oo będzie ofiarowana za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiąca oraz w intencji Członków Wspólnoty.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Jest to zbiórka w kościołach całej Europy ogłoszona przez papieża Franciszka w Niedzielę Miłosierdzia.
 8. W naszym kościele 19 maja odbędzie się Bierzmowanie dla młodzieży z CKU w Przemyślu. Spotkanie dla tej młodzieży w najbliższy czwartek o godz. 15,oo tutaj w kościele. Zapraszamy młodzież starszą, która z różnych powodów nie przystąpiła wcześniej do Sakramentu Bierzmowania.
 9. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy przekazali 1% z podatku na rzecz dzieci z naszej Świetlicy.
 10. Po Mszy św. możliwość otrzymania modlitw o uwolnienie od przekleństw, o błogosławieństwo domu i do Św. Michała Archanioła.
 11. Po Mszy św. tutaj przy ołtarzu z przodu możliwość nabycia albumu o Parafii z okazji 100-lecia naszego kościoła. Cena albumu 50,00 zł.

<< POWRÓT

146 gości, w tym 1 dzisiaj