Niedziela IV Zw. w Roku Lit. 31.01.2016 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 2. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla młodzieży klas I Gimnazjum przed Bierzmowaniem.
 3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. we wtorek o godz. 7,oo; 9,oo i 17,oo. Poświęcenie gromnic w czasie każdej Mszy św. We wtorek przeżywać będziemy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Łączyć się będziemy z wszystkimi osobami powołanymi do życia konsekrowanego i prosić będziemy o nowe powołania do szczególnej Służby Bożej.
 4. Składka we wtorek przeznaczona będzie na potrzeby Sióstr Karmelitanek w Przemyślu.
 5. We wtorek spotkanie dla młodzieży klas II Gimnazjum przed Bierzmowaniem.
 6. W środę Apel Jasnogórski o 21,oo.
 7. W piątek o 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. Od 16,oo możliwość spowiedzi św. z racji I Piątku miesiąca. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmian tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ. Serdecznie zapraszamy.
 8. W sobotę odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 9. W sobotę Msza św. o godz. 17,oo będzie ofiarowana w intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i Kapłanów pracujących w naszej Parafii.
 10. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. dla dzieci o godz. 13,oo poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. pierwsze spotkanie organizacyjne z ustawieniem dzieci. Bardzo prosimy aby były wszystkie dzieci wraz z Rodzicami.
 11. Przymiarka do strojów komunijnych dla dzieci I Komunijnych we wtorek i czwartek w Szkole nr 15 od 15,3o do 17,oo.
 12. Katechezy Przedmałżeńskie będą głoszone w Archikatedrze od 15 lutego przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo.

<< POWRÓT

126 gości, w tym 1 dzisiaj