Niedziela IX Zw. w Roku Lit. 03.06.2018 r.

  1. Dzisiejsza niedziela to kolejny dzień Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 13,oo procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła i błogosławieństwo dzieci. Dzieci otrzymają słodkie upominki. Serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie wszystkie dzieci. Grupy Parafialne prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Czerwcowe i zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Przypominamy, że codziennie trwa Oktawa Bożego Ciała z procesją po Mszy św. o godz. 18,oo. Dziś i codziennie zapraszamy serdecznie na procesję dzieci: dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwonkami. Dzieci I komunijne i Rocznicowe zapraszamy w strojach I Komunijnych.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich Członków Straży Honorowej NSPJ z okazji 37 rocznicy Bractwa w naszej Parafii.
  7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. W sobotę Msza św. o godz. 18,oo w intencji naszej Ojczyzny i po Mszy św. spotkanie Biblijne. Serdecznie zapraszamy.
  10. Składka w przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.

 

 

 

<< POWRÓT

254 gości, w tym 1 dzisiaj