Niedziela IX Zw. w Roku Lit. 29.05.2016 r.

 1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Misje św. – na pomoc dla Ekwadoru dotkniętego strasznym trzęsieniem ziemi.
 2. Dziś Nabożeństwo Majowe po Mszy św. o godz. 15,oo.
 3. Dzisiejsza niedziela to kolejny dzień Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 13,oo procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła i błogosławieństwo dzieci. Dzieci otrzymają cukierki. Serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie wszystkie dzieci. Grupy Parafialne prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy.
 4. Przypominamy, że codziennie trwa Oktawa Bożego Ciała z procesją po Mszy św. o godz. 18,oo. Dziś i codziennie serdecznie zapraszamy na procesję małe dzieci: dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwonkami. Dzieci I Komunijne i prosimy aby przyszły w strojach I komunijnych.
 5. We wtorek zakończenie Nabożeństw Majowych.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i początek Nabożeństw Czerwcowych.
 7. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21,oo.
 8. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesja wokół kościoła. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Serdecznie zapraszamy.
 9. W piątek z racji I Piątku miesiąca od 17,oo możliwość spowiedzi św. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek po Nabożeństwie o godz. 18,oo zostanie odprawiona  Msza św. w intencji wszystkich Członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusowego z okazji 35 rocznicy Bractwa w naszej Parafii.
 11. W sobotę wypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 12. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 13. W sobotę Msza św. ofiarowana będzie w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej.

 

<< POWRÓT

169 gości, w tym 1 dzisiaj