Niedziela Męki  Pańskiej – Palmowa 05.04.2020 r.

 1. Poświęcenie palm w dniu dzisiejszym w czasie każdej Mszy świętej.
 2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 15:00.
 3. Od jutra rozpoczynamy Wielki Tydzień, niech będzie to dla nas czas, w którym postaramy się jak najlepiej przeżyć Mękę Pana Jezusa.
 4. W czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00.
 5. W piątek liturgia Wielkiego Piątku o godz. 18:00.
 6. Zarówno w czwartek i w piątek po zakończonej liturgii możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.
 7. Przypominamy, że nie będzie w tym roku poświęcenia pokarmów w Wielką Sobotę oraz nie będzie parafialnej całodniowej spowiedzi świętej. Spowiedź święta możliwa każdego dnia pół godziny przed Mszą.
 8. W sobotę początek rozpoczęcie liturgii o godzinie 18:00 w kościele. Nie będzie poświęcenia ognia i wody.
 9. Przypominamy, że przez całe Triduum Paschalne, a więc Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę w liturgii może uczestniczyć tylko 5 osób.
 10. Informujemy równocześnie, że od Niedzieli Zmartwychwstania w Mszach świętych w dalszym ciągu może uczestniczyć tylko 5 osób.
 11. W Niedzielę Zmartwychwstania Msza święta rezurekcyjna o godzinie 6:00. Nie będzie procesji przed Mszą. Pozostałe Msze święte tak jak w każdą niedzielę. Ostatnią Mszą świętą będzie jednak Msza o godzinie 13:00.
 12. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy świętej jak w każdą niedzielę. Jednakże ostatnią Mszą świętą będzie Msza o godz. 13:00.
363 gości, w tym 1 dzisiaj