Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 08.01.2017 r.

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel złożone czy też składane.
  2. Wraz z dzisiejszą niedzielą – Świętem Chrztu Pańskiego kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. Od jutra w naszym kościele dalszy ciąg katechez przygotowujących do Sakramentu Małżeństwa. Głoszone będą jeszcze przez dwa tygodnie w poniedziałki, środy i piątki tutaj w kościele o godz. 19,oo.
  4. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy według podanego planu. Gdyby ktoś nie otrzymał planu Wizyty Duszpasterskiej, to jest on wyłożony na stoliku z tyłu za ławkami. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związane z remontami przy naszym kościele i naszej Parafii.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. W najbliższą niedzielę jak III niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo  za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Wspólnoty Wieczystej Modlitwy za Dusze w Czyśćcu Cierpiące. Spotkanie tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  8. Dzieci z naszej Parafialnej Świetlicy wyjeżdżają na Zabawę Noworoczną do Krosna 04.02.2017 r.

<< POWRÓT

229 gości, w tym 1 dzisiaj