Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2016 r.

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel złożone czy też składane.
  2. Wraz z dzisiejszą niedzielą – Świętem Chrztu Pańskiego kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. W tym tygodniu dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej czyli kolędy według podanego planu. Gdyby ktoś nie otrzymał planu Wizyty Duszpasterskiej, to jest on wyłożony na stoliku z tyłu za ławkami. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary z tej racji składane, które zostają przeznaczone na spłacenie kosztów związane z remontami przy naszym kościele.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek o 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  6. W najbliższą sobotę dzieci z Opiekunami wyjeżdża na Zabawę Noworoczną do Krosna. Wyjazd o godz. 12,oo a powrót ok. 22,oo.
  7. W najbliższą niedzielę jak III niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 15,oo i Nabożeństwo ofiarowane będą za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Wspólnoty Wieczystej Modlitwy za Dusze w Czyśćcu Cierpiące. Spotkanie tutaj w kościele.

<< POWRÓT

142 gości, w tym 1 dzisiaj