Niedziela, Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 31.12.2017 r.

 1. Dzisiejsza niedziela to Święto Świętej Rodziny oraz zakończenie Starego Roku. Dziś Msza św. na zakończenie Starego Roku wraz z Nabożeństwem o godz. 18,oo. Serdecznie zapraszamy aby podziękować Bogu za miniony Rok, przeprosić za wszystkie grzechy i prosić o Boże Błogosławieństwo na Nowy Rok Pański.
 2. Jutro, w poniedziałek /1 stycznia/ Nowy Rok Pański. Msze św. jutro w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę.
 3. We wtorek  dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej według podanego planu. Gdyby ktoś nie miał tego planu, jest on wyłożony na stoliku z tyłu za ławkami.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym Rodzinom, które nas przyjęły z Wizytą Duszpasterską oraz za złożone z tej racji ofiary, które zostają przeznaczone na potrzeby naszej Parafii i kościoła.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek, z racji I Piątku miesiąca od godz. 16,oo możliwość spowiedzi św. O 17,oo Nabożeństwo i Msza św. Po Mszy zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ oraz Spotkanie Opłatkowe.
 7. W sobotę  /6 stycznia/ Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w sobotę  w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęcona kreda i kadzidło, tak jak co roku będą przygotowane po każdej Mszy św.  Można zabrać ze sobą do domu i oznaczyć drzwi swoich domów i mieszkań.
 8. Składka z Uroczystości Trzech Króli jak co roku przeznaczona jest na Misje św.
 9. W sobotę z racji I Soboty miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej Adoracji. Po Mszy św. o godz. 15,oo Uroczyste Nabożeństwo Fatimskie.
 10. Z racji Uroczystości Trzech Króli oraz Wizyty Duszpasterskiej w sobotę nie będzie odwiedzin chorych.
 11. W przyszłą niedzielę  po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Róż Różańcowych tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 12. Przypominamy, że od następnego poniedziałku / 8 stycznia / rozpoczną się w naszym kościele nauki przedmałżeńskie.
 13. Z racji Wizyty Duszpasterskiej również spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędą się w późniejszym czasie.
 14. W II sobotę miesiąca / 13 stycznia /po Mszy św. w intencji Ojczyzny odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Diecezjalnego „Magnifikat”. Szczegóły są podane na plakacie w gablocie przed kościołem. Już dziś serdecznie zapraszamy.

 

<< POWRÓT

219 gości, w tym 1 dzisiaj