Niedziela Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 01.01.2017 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Po Nabożeństwie Spotkanie Opłatkowe dla wszystkich Członków Róż Różańcowych tutaj w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Jutro dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej według podanego planu.
 4. Od jutra w naszej Parafii w ramach przygotowania do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Katechezy będą głoszone tutaj w kościele przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19,oo.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W środę o 21,oo Apel Jasnogórski.
 7. W piątek  /6 stycznia/ Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w piątek  w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęcona kreda i kadzidło, tak jak co roku będą przygotowane po każdej Mszy św. i można zabrać ze sobą do domu.
 8. Składka z Uroczystości Trzech Króli jak co roku przeznaczona jest na Misje św.
 9. Z racji I Piątku miesiąca, w piątek możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. Po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo, zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ oraz Spotkanie Opłatkowe.
 10. W sobotę z racji Wizyty Duszpasterskiej nie będzie odwiedzin chorych.
 11. Dzieci ze Świetlicy Parafialnej wyjeżdżają na Zabawę Noworoczną do Krosna 04 lutego.
 12. W przyszłą niedzielę, jako II niedzielę miesiąca składka przeznaczona będzie na dalsze potrzeby kościoła i Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na ten cel.
 13. Spotkania dla młodzieży klas I i II Gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania odbędą się w miesiącu lutym.

<< POWRÓT

222 gości, w tym 1 dzisiaj