Niedziela XI Zw. w Roku Lit. 18.06.2017 r.

  1. Dzisiejsza niedziela to kolejny dzień Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 13,oo procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła i błogosławieństwo dzieci. Dzieci otrzymają słodkie upominki. Serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie wszystkie dzieci. Grupy Parafialne prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Czerwcowe ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące z racji III niedzieli miesiąca.
  3. Przypominamy, że codziennie trwa Oktawa Bożego Ciała z procesją po Mszy św. o godz. 18,oo. Dziś i codziennie zapraszamy serdecznie na procesję dzieci: dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia dzwonkami. Dzieci I komunijne i Rocznicowe zapraszamy w strojach I Komunijnych.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza św. dla dzieci, młodzieży, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców w piątek o godz. 8,oo.
  7. Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci w dzień Odpustu Parafialnego, w przyszły wtorek 27.06. na godz. 18,oo na Uroczystą Sumę Odpustową wraz z Rodzicami. Wszystkie dzieci otrzymają upominki niespodzianki. Szczegóły podamy jeszcze w przyszłą niedzielę.
  8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich Członków Straży Honorowej NSPJ z okazji 36 rocznicy Bractwa w naszej Parafii.
  9. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 

<< POWRÓT

172 gości, w tym 1 dzisiaj