Niedziela XII Zw. w Roku Lit. 19.06.2016r.

 1. Dziś Msza św. o godz. 15,oo ofiarowana za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 3. Przypominamy, że codziennie w dni powszednie Nabożeństwa Czerwcowe po Mszy św. o godz. 18,oo.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Ponieważ w piątek wypada zakończenie Roku Szkolnego to zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców w niedzielę na godz. 13,oo. W piątek nie będzie już Mszy św. specjalnej na zakończenie Roku Szkolnego.
 6. W piątek o 17,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z Nabożeństwem Czerwcowym i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 7. W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. Przypominamy, że w każdą sobotę Msza św. wieczorna odprawiana jest już z niedzieli.
 9. W przyszłą niedzielę jest jeszcze Msza św. dla dzieci o godz. 13,oo. Przypominamy, że tej Mszy św. nie będzie przez miesiąc lipiec i sierpień.
 10. Przypominamy, że Caritas Parafialny nie będzie czynny przez okres wakacji tj. lipiec i sierpień.
 11. Informujemy, że organizowana jest półkolonia dla dzieci od 27.06 do 12 lipca. Dziś ostatni dzień zapisów. Rodziców dzieci zapisanych prosimy dziś po Mszy św. o odbiór specjalnych kart i po bliższe informacje. Półkolonia jest całkowicie bezpłatna.
 12. W przyszłe niedziele podamy wszystkie informacje odnośnie przyjęcia młodzieży przez Rodziny na Światowe Dni Młodzieży. Dotyczyć to będzie tych Rodzin, które zgłosiły chęć przyjęcia młodzieży na nocleg od 20 – 25 lipca. Za życzliwość i zrozumienie tym Rodzinom już dziś składamy serdeczne podziękowanie.

<< POWRÓT

164 gości, w tym 1 dzisiaj