Niedziela XII Zw. w Roku lit. 25.06.2017 r.

 1. Dziś jeszcze będzie Msza św. o godz. 13,oo. Od następnej niedzieli przez cały miesiąc lipiec i sierpień nie będzie tej Mszy św. o godz. 13,oo.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 3. Dziś o godz. 17,oo w budynku parafialnym przy ul. Mickiewicza 50 spotkanie organizacyjne dla tych, którzy zgłosili się na bezpłatny kurs komputerowy.
 4. We wtorek /27.06./ Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii – NMP Nieustającej Pomocy. Msze św. w naszym kościele: 7,oo;9,oo; Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 18,oo. Serdecznie zapraszamy wszystkich. W szczególny sposób zapraszamy wszystkie dzieci z Rodzicami.  Dzieci przychodzą z książeczkami uczestnictwa we Mszy św. przez cały rok. Dla tych dzieci specjalne nagrody – niespodzianki. Ale też nagrody – niespodzianki dla każdego dziecka.
 5. Wśrodę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek /29.06./Uroczystość  św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,oo;  9,oo  i  18,oo. Składka z  Uroczystości przeznaczona jak co roku  na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zakończenie Nabożeństw Czerwcowych.
 8. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 9. W sobotę po Mszy św. Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Matki Bożej ofiarowane będzie w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów pracujących w naszej Parafii.
 10. W sobotę po Mszy św. i Nabożeństwie pierwsze organizacyjne spotkanie dla kandydatów do Bractwa św. Andrzeja Boboli.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 12. W miesiącu lipcu i sierpniu Parafialny Punkt Caritas będzie nieczynny.

 

<< POWRÓT

211 gości, w tym 1 dzisiaj