Niedziela XIV Zw. w Roku Lit. 03.07.2016 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę o 21,oo Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy.
 5. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 6. W sobotę Msza św. ofiarowana będzie w intencji Ojczyzny i Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli Patrona Polski.
 7. Składka w przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na dalsze sprawy związane z potrzebami naszej Parafii i naszego kościoła.
 8. Już dziś przypominamy, że w dwie niedziele lipca tj. 17 i 24 odbędzie się poświęcenie pojazdów i pobłogosławienie kierowców. Każdy otrzyma specjalnie poświęcony medalik do umieszczenia w samochodzie lub w dokumentach lub dziesiątek różańca do zapięcia przy lusterku lub modlitwę kierowcy.
 9. Trwa półkolonia dla dzieci. Korzysta 107 dzieci z zorganizowanego czasu wypoczynku. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w zorganizowaniu tego czasu wypoczynku dla dzieci. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ten cel. Za wszelkie dobro i pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na Obraz Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Do kończ czerwca złożyło sumę 15.720,00 zł. 177 Ofiarodawców Imiennych i Bezimiennych. Wszyscy Ofiarodawcy zostaną umieszczeni za Obrazem z prośbą aby Jezus wszystkim błogosławił o obdarzał pokojem. Przypominamy, że można jeszcze złożyć swoją ofiarę.
 11. Rodziny, które zgłosiły chęć przyjęcia młodzieży z okazji ŚDM na nocleg i wyżywienie od 20 do 25 lipca prosimy o podejście po Mszy św. na krótkie spotkanie z ks. Łukaszem.

<< POWRÓT

162 gości, w tym 1 dzisiaj