Niedziela XV Zw. w Roku Lit. 10.07.2016 r.

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościele i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ten cel złożone czy też składane.
  2. W środę 13 lipca kolejne, trzecie Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20,oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  3. W piątek o Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W związku z tradycyjnym dniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, obchodzonym w lipcu, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się pobłogosławienie kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców wraz z pojazdami.  Kierowca każdego poświęconego samochodu może otrzymać poświęcony medalik   do samochodu lub do dokumentów lub dziesiątek różańca do zapięcia przy lusterku lub specjalną modlitwę do św. Krzysztofa.
  5. W związku z poświęceniem pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na Misje, jako dar kierowców na pomoc w zakupie misyjnych środków transportu. Celem tej pięknej akcji jest hasło „ 1 grosz za 1 km jazdy” szczęśliwie przebytej. Na ten cel zostaną też przeznaczone ofiary złożone z okazji poświęcenia pojazdów.
  6. Dla tych, którzy nie będą mogli poświęcić samochodu w przyszłą niedzielę, to będą tak samo mogli to uczynić jeszcze w następną niedzielę. Prosimy o przypomnienie i zaproszenie innych do poświęcenia swoich pojazdów.

 

<< POWRÓT

176 gości, w tym 1 dzisiaj