Niedziela XVI Zw. w Roku Lit. 17.07.2016 r.

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo ofiarowane za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W związku z tradycyjnym dniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dziś po każdej Mszy św. odbędzie się pobłogosławienie kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców wraz z pojazdami. Kierowca każdego poświęconego samochodu może otrzymać specjalnie poświęcony medalik do samochodu lub do dokumentów lub dziesiątek różańca do zapięcia przy lusterku lub modlitwę kierowcy.
  3. W związku z poświęceniem pojazdów dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Misje, jako dar kierowców na pomoc w zakupie misyjnych środków transportu. Celem tej pięknej akcji jest hasło „1 grosz za 1 km jazdy” szczęśliwie przebytej.
  4. Kierowców prosimy o podejście do samochodów ale dopiero po modlitwie, w czasie której zostaną pobłogosławione pojazdy oraz ich kierowcy. Ofiary przekazane z racji poświęcenia zostają również przekazane na misje św.
  5. Gdyby ktoś nie mógł poświęcić samochodu dziś to również w przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie po każdej Mszy św.
  6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  8. Od 20 lipca w naszej Archidiecezji będziemy gościć młodzież przybywającą na ŚDM – Kraków 2016. Jutro, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18,oo odbędzie się spotkanie informacyjne dla Rodzin, które od najbliższej środy przyjmą do siebie uczestników ŚDM z Francji. Bardzo prosimy o przybycie jutro. Wszelkie szczegółowe informacje poda Ks. Łukasz.

<< POWRÓT

145 gości, w tym 1 dzisiaj