Niedziela XVII Zw. w Roku Lit. 30.07.2017 r.

 1. W związku z tradycyjnym dniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dziś również po każdej Mszy św. odbędzie się pobłogosławienie kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców wraz z pojazdami. Kierowca każdego poświęconego samochodu otrzyma poświęcony medalik św. Krzysztofa do samochodu lub do dokumentów.
 2. W związku z poświęceniem pojazdów dziś również po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Misje, jako dar kierowców na pomoc w zakupie misyjnych środków transportu. Celem tej pięknej akcji jest hasło „1 grosz za 1 km jazdy” szczęśliwie przebytej.
 3. Kierowców prosimy o podejście do samochodów. Ofiary przekazane z racji poświęcenia zostają również przekazane na misje św.
 4. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W środę Uroczysty Apel Jasnogórski o 21,oo.
 7. W piątek od 17,oo możliwość spowiedzi z racji I Piątku miesiąca. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSJ.
 8. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych,
 9. W sobotę po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowane w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów pracujących w naszej Parafii.
 10. Z naszej Parafii również, tak jak co roku wyruszy piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej – 12 VIII.Zapisy na pielgrzymkę codziennie w Zakrystii lub Kancelarii Parafialnej. Bliższe informacje na temat wyjścia Pielgrzymów podamy w następną niedzielę.
 11. Tak jak co roku nasza Parafia przyjmie na nocleg i wyżywienie pielgrzymów z Archidiecezji Lwowskiej. Gdyby ktoś chciał dołożyć swoją ofiarę na ten cel, to będzie można to uczynić w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.

 

<< POWRÓT

210 gości, w tym 1 dzisiaj