Niedziela XVIII Zw. w Roku Lit. 31.07.2016 r.

  1. Jutro rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W środę Uroczysty Apel Jasnogórski o 21,oo.
  4. W czwartek po Mszy św. rano rozpocznie się trzydniowa całodobowa Adoracja Najświętszego Sakramentu aż do niedzieli rano. Serdecznie zapraszamy
  5. W piątek od 17,oo możliwość spowiedzi z racji I Piątku miesiąca. O 18,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSJ.
  6. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych, a w czasie Mszy św. wieczornej będziemy modlić się szczególnie w intencji wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów pracujących w naszej Parafii.
  7. Z naszej Parafii również, tak jak co roku wyruszy piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej – 12 VIII. Zapisy na pielgrzymkę codziennie w Zakrystii lub Kancelarii Parafialnej. Bliższe informacje na temat wyjścia Pielgrzymów podamy w następną niedzielę.
  8. Tak jak co roku nasza Parafia przyjmie na nocleg i wyżywienie pielgrzymów z Archidiecezji Lwowskiej. Gdyby ktoś chciał dołożyć swoją ofiarę na ten cel, to będzie można to uczynić w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na Obraz Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

<< POWRÓT

128 gości, w tym 1 dzisiaj