Niedziela XXII w Roku Lit. 03.09.2017 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic.
 3. Jutro rozpoczęcie Roku Szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego jutro o godz. 8,oo w naszym kościele. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Przypominamy, że dzieci z klas III przygotowują się do I Komunii św. w swojej parafii. W środę po Mszy św. wieczornej tutaj w kościele spotkanie dla Rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii św.
 6. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21,oo.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej tutaj w kościele spotkanie dla Rodziców dzieci z klas IV, którzy będą przygotowywać się do Rocznicy I Komunii św.
 8. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 9. W piątek /8 IX/ Święto Narodzenia NMP. Z tej racji w piątek we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny odbędzie się Uroczyste odnowienie poświęcenia każdej Parafii i wszystkich Rodzin Niepokalanemu Sercu MNP. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 10. W sobotę w czasie Mszy św. wieczornej, z racji II soboty miesiąca będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny i po Mszy św. Nabożeństwo za przyczyną św. Andrzeja Boboli. Serdecznie zapraszamy.
 11. Msza św. sobotnia wieczorna będzie ofiarowana w intencji Pielgrzymów z ostatniej Pielgrzymki do Lichenia. Po Mszy św. spotkanie dla wszystkich Pielgrzymów oraz Kandydatów na Członków Bractwa Św. Andrzeja Boboli.
 12. Składka w przyszłą niedzielę, jak II niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 13. Od dziś w każdą niedzielę Msza św. dla dzieci o godz. 13,oo. Po Mszy św. prosimy wszystkie dzieci.
 14. Od wtorku rozpoczyna działalność Parafialna Świetlica Środowiskowa.
 15. Czynny będzie też Parafialny Punkt „Caritas” obok kościoła w poniedziałki i czwartki od 16,3o do 18,oo.
 16. Spotkania dla młodzieży rozpoczynającej czy też kontynuującej spotkania przygotowujące do Bierzmowania odbędą się w przyszłym tygodniu.

 

<< POWRÓT

214 gości, w tym 1 dzisiaj