Niedziela XXVII Zw. w Roku Lit. 08.10.2017 r.

 1. Dzień dzisiejszy w całym Kościele obchodzony jest jako „Dzień Papieski”. Z tej okazji dziś po każdej Mszy św. zbiórka do specjalnie przygotowanych puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Szczególnym celem Fundacji jest pomoc uczniom zdolnym, dobrze się uczącym, a pochodzącym z rodzin najbiedniejszych. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli, jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na ten cel.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Październikowe.
 4. Przypominamy o Nabożeństwach Różańcowych odprawianych codziennie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo i serdecznie zapraszamy. Zapraszamy szczególnie wszystkie dzieci.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek o 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Połączone z Nabożeństwem Różańcowym i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 7. W piątek ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20,oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 8. W sobotę, z racji II soboty miesiąca po Mszy św. Nabożeństwo ku Czci św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski w intencji naszej Ojczyzny. Po Nabożeństwie spotkanie dla wszystkich Członków Bractwa św. Andrzeja Boboli.
 9. Wczoraj przeżywaliśmy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu z racji I Soboty miesiąca. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy tak pięknie adorowali Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Przypominamy, że taka Adoracja będzie w każdą I Sobotę miesiąca.
 10. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu ogłasza nabór kandydatów na rodziców zastępczych. Zapraszają wszystkie osoby pragnące stworzyć dzieciom rodzinę oraz bezpieczny i szczęśliwy dom. Szczegóły podane są na plakacie w gablocie przed kościołem.
 11. W Opactwie SS. Benedyktynek w Przemyślu odbywać się będą w każdym miesiącu Spotkania z Biblią, prowadzone przez Panią Urszulę Szwarc emerytowaną Profesorkę KUL. Szczegóły podane są na afiszach w gablocie przed kościołem.

 

<< POWRÓT

208 gości, w tym 1 dzisiaj