Niedziela XXVIII Zw. w Roku Lit. 09.10.2016 r.

  1. Dzień dzisiejszy w całym Kościele obchodzony jest jako „Dzień Papieski”. Z tej okazji dziś po każdej Mszy św. zbiórka do specjalnie przygotowanych puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Szczególnym celem Fundacji jest pomoc uczniom zdolnym, dobrze się uczącym, a pochodzącym z rodzin najbiedniejszych. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli, jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone czy też składane na ten cel.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo Październikowe.
  4. Przypominamy o Nabożeństwach Różańcowych odprawianych codziennie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo i serdecznie zapraszamy.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W środę spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
  7. W piątek o 16,oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, Połączone z Nabożeństwem Różańcowym i Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13,oo wybór strojów dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy wszystkich Rodziców z dziećmi.
  9. Przypominamy o organizowanej pielgrzymce autokarowej w najbliższą sobotę /15. X / do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Starej Wsi i św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Serdecznie zapraszamy.

<< POWRÓT

 

161 gości, w tym 1 dzisiaj