Niedziela XXX Zw. w Roku Lit. Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła 29.10.2017r.

 1. Dzisiejsza niedziela to Rocznica Poświęcenia Kościoła. Dziękujemy dziś Bogu za tę świątynię tak pięknie odnowioną i prosimy o dalsze Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach przy naszym kościele.
 2. Dziś zmiana czasu z letniego na zimowy. Wszystkie Msze św. dziś według nowego czasu.
 3. Nabożeństwo Październikowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 4. W środę /1 XI / Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele przed południem tak jak w każdą niedzielę. Ostatnia Msza św. dla dzieci o godz. 13,oo. Nie będzie Mszy św. po południu o godz. 15,oo  i  18,oo.
 5. W myśl prośby Ks. Arcybiskupa, tak jak co roku, w Uroczystość Wszystkich Świętych zbiórka do puszek na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy. Zebrane fundusze zostaną przekazane na specjalny fundusz „Caritas”. Za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W czwartek Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w środę w naszym kościele: rano o 7,oo  i  9,oo i po południu o godz. 17,oo.
 7. Modlitwy za zmarłych wspomnianych w Wypominkach odmawiane będą codziennie w listopadzie, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo.
 8. Przypominamy o możliwości zyskania odpustów przez cały miesiąc listopad, które ofiarujemy za naszych zmarłych.
 9. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
 10. W piątek od 16,oo  możliwość spowiedzi z racji I Piątku Miesiąca. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia, zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ i spotkanie formacyjne dla Członków Straży.
 11. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 12. W sobotę z racji I Soboty miesiąca całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Mamy podany plan Adoracji. Serdecznie zapraszamy. O 16,oo ostatnia część różańca połączona z Nabożeństwem Fatimskim, zakończenie Adoracji i Msza św. już niedzielna.
 13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich Członków Róż Różańcowych bo będzie rozdanie zmiany na cały rok.
 14. Pragniemy poinformować, że opłatki na stół wigilijny tak jak co roku rozniosą Członkowie Rady Parafialnej wraz z parafialnym kalendarzem i programem Wizyty Duszpasterskiej.
 15. Z tyłu za ławkami są wyłożone formularze na tzw. Wypominki.
 16. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w następnym tygodniu.
 17. Od dziś po każdej Mszy św. i do końca października tj. do wtorku Rodzice tych dzieci, które uczęszczały na Nabożeństwa październikowe mogą je zapisać na wyjazd na Zabawę Noworoczną do Krosna.

 

<< POWRÓT

158 gości, w tym 1 dzisiaj