Niedziela XXXI Zw. w Roku Lit. Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła 30.10.2016r.

 1. Dzisiejsza niedziela to Rocznica Poświęcenia Kościoła. Dziękujemy dziś Bogu za tę świątynię tak pięknie odnowioną i prosimy o dalsze Boże błogosławieństwo we wszystkich pracach remontowych naszego kościoła.
 2. Dziś zmiana czasu z letniego na zimowy. Wszystkie Msze św. dziś według nowego czasu.
 3. Nabożeństwo Październikowe dziś po Mszy św. o godz. 15,oo.
 4. We wtorek /1 XI / Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele przed południem tak jak w każdą niedzielę. Ostatnia Msza św. dla dzieci o godz. 13,oo. Nie będzie Mszy św. po południu o godz. 15,oo  i  18,oo.
 5. W myśl prośby Ks. Arcybiskupa, tak jak co roku, w Uroczystość Wszystkich Świętych zbiórka do puszek na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy. Zebrane fundusze zostaną przekazane na specjalny fundusz „Caritas”. Za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W środę Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w środę w naszym kościele: rano o 7,oo  i  9,oo i po południu o godz. 17,oo.
 7. Modlitwy za zmarłych wspomnianych w Wypominkach odmawiane będą codziennie w listopadzie, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo.
 8. Przypominamy o możliwości zyskania odpustów przez cały miesiąc listopad, które ofiarujemy za naszych zmarłych.
 9. W środę spotkanie dla młodzieży klas III Gimnazjum o godz. 18,oo.
 10. W środę o godz. 21,oo tutaj w kościele Uroczysty Apel Jasnogórski. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 11. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
 12. W piątek od 16,oo  możliwość spowiedzi z racji I Piątku Miesiąca. O 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia, Msza św. w intencji wszystkich Czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic dla Członków Straży Honorowej NSPJ i spotkanie formacyjne dla Członków Straży.
 13. W sobotę przed południem odwiedzimy wszystkich zgłoszonych chorych.
 14. W sobotę po Mszy św. o 17,oo Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Matki Bożej ofiarowane w intencji Czcicieli Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych i kapłanów naszej Parafii.
 15. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich Członków Róż Różańcowych bo będzie rozdanie zmiany na cały rok.
 16. Pragniemy poinformować, że opłatki na stół wigilijny tak jak co roku rozniosą Członkowie Rady Parafialnej wraz z parafialnym kalendarzem i programem Wizyty Duszpasterskiej.
 17. Z tyłu za ławkami są wyłożone formularze na tzw. Wypominki.
 18. Spotkania dla młodzieży klas I i II Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania odbędą się w następnym tygodniu.

<< POWRÓT

143 gości, w tym 1 dzisiaj