Niedziela XXXII Zw. w Roku Lit. 12.11.2017 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 2. Dzisiejsza niedziela to Dzień Solidarności z Kościołami Prześladowanymi w Świecie. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 13,oo spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 4. Dziś Nabożeństwo za zmarłych wspomnianych w wypominkach po Mszy św. o godz. 15,oo.
 5. Modlitwy za zmarłych wspomnianych w wypominkach odmawiane są codziennie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo.
 6. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W środę zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wszystkich Członków Rady Parafialnej.
 9. W piątek o godz. 16,oo Wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 10. W przyszłą niedzielę po Msza św. godz. 15,oo Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty.
 11. Przypominamy, że opłatki na stół wigilijny jak co roku do wszystkich Rodzin naszej Parafii rozniosą Członkowie Rady Parafialnej wraz z parafialnym kalendarzem i programem Wizyty Duszpasterskiej.
 12. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci odbędzie się 6 grudnia jak co roku. Wszystkie szczegóły podamy w następne niedziele.
 13. W środę Klasztor OO. Karmelitów gościł będzie świeckiego ewangelizatora i charyzmatyka Marcina Zielińskiego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18,oo. Szczegóły podane są na plakacie.
 14. W piątek C K Z i U Nr 1 przy ul. Dworskiego obchodzić będzie dzień Patrona Szkoły ks. Franciszka Winnickiego założyciela bursy szkolnej dla ubogiej młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. do naszego kościoła o 9,oo z tej okazji, której przewodniczył będzie Metropolita Przemyski Abp Adam Szal.

 

<< POWRÓT

238 gości, w tym 1 dzisiaj