Niedziela XXXIII Zw. w Roku Lit. 13.11.2016 r.

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli jako II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na dalsze sprawy związane z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
 2. Dzisiejsza niedziela to Dzień Solidarności z Kościołami Prześladowanymi w Świecie. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Iraku.
 3. Dziś Nabożeństwo za zmarłych wspomnianych w wypominkach po Mszy św. o godz. 15,oo.
 4. Modlitwy za zmarłych wspomnianych w wypominkach odmawiane są codziennie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17,oo.
 5. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego w budynku parafialnym przy ul. Zielińskiego.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek o godz. 16,oo Wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia.
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.
 9. W przyszłą niedzielę po Msza św. godz. 15,oo Uroczyste Nabożeństwo z Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana oraz modlitwy za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji wszystkich Członków Wspólnoty.
 10. Przypominamy, że opłatki na stół wigilijny jak co roku do wszystkich Rodzin naszej Parafii rozniosą Członkowie Rady Parafialnej wraz z parafialnym kalendarzem i programem Wizyty Duszpasterskiej.
 11. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci odbędzie się 6 grudnia jak co roku. Wszystkie szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

<< POWRÓT

133 gości, w tym 1 dzisiaj