Niedziela XXXIII Zw. w Roku Lit. 19.11.2017 r.

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 15,oo Nabożeństwo ofiarowane za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, za zmarłych wspomnianych przez nas w wypominkach oraz w intencji wszystkich Członków Wspólnoty Ludzi Modlących się za Dusze w Czyśćcu Cierpiące.
  2. Przypominamy, że codziennie w dni powszednie po Mszy św. o 17,oo Nabożeństwo za zmarłych wspomnianych w wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  3. Członkowie Rady Parafialnej w najbliższym czasie rozniosą do wszystkich rodzin naszej parafii opłatki na stół wigilijny wraz z życzeniami świątecznymi, kalendarzem parafialnym i Programem Wizyty Duszpasterskiej. Wszystkie złożone z tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów związanych z potrzebami naszego kościoła i naszej Parafii.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek o 17,oo Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.
  7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na zorganizowanie św. Mikołaja dla najbiedniejszych dzieci z naszej Parafii. Do końca miesiąca można zapisać dzieci na paczkę Mikołajową. Św. Mikołaj oraz zbiórka do puszek, zostają jak co roku zorganizowane przez Członków Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego. Spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się 6 grudnia Szczegóły podamy w przyszłe niedzielę.

 

<< POWRÓT

221 gości, w tym 1 dzisiaj